Trawniki i zielone dachy - Blog Xero Flor

Xero flor - trawniki i dachy zielone

XERO FLOR wyróżniona w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa”

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że po raz kolejny znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” w edycji roku 2023. Jest to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że nasze działania i zaangażowanie w branży producentów ekstensywnych dachów zielonych zostało zauważone i docenione.

Po ponad 25 latach działalności firmy, ponad 30 latach doświadczenia w branży oraz sukcesywnym budowaniu marki Xero Flor w Polsce, jesteśmy dumni z osiągnięcia tak prestiżowego wyróżnienia, które jest dla nas motywacją do dalszych działań.

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Nasze wyniki finansowe za lata 2017 – 2021, historia i wiarygodność płatnicza, czy brak negatywnych zdarzeń prawnych były kluczowymi kryteriami ocenionymi przez redakcję magazynu Forbes Polska na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Artykuły powiązane
Jak kosić trawnik z rolki?
Jak kosić trawnik z rolki?
Fakty i mity na temat trawników z rolki
Fakty i mity na temat trawników z rolki
MASZ PYTANIA?  CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
MASZ PYTANIA?
CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy w celu skontaktowania się i ustalenia wstępnej wyceny i kosztów realizacji.

Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
ZADZWOŃ DO NAS
ZADZWOŃ DO NAS
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do newslettera

Znajdź nas...
Leszno Dolne 35a
67-321 Leszno Górne