Pozostałe produkty

Xero flor - trawniki i dachy zielone

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów wykorzystywanych przy budowie zielonego dachu. W sprzedaży posiadamy m.in. geosiatkę stanowiącą warstwę antyerozyjną. Wykonana z włókien poliestrowych siatka montowana jest między warstwą roślinną a wegetacyjną w celu stabilizacji konstrukcji. Odpowiada ona za przeciwdziałanie wszelkim procesom prowadzącym do niszczenia roślinności znajdującej się na dachu. Produkt ten wyróżnia duża wytrzymałość mechaniczna oraz zwiększona odporność na rozciąganie. Geosiatka szczególnie polecana jest do montażu na dachach skośnych.

Co jeszcze mamy w ofercie?

Poza geosiatką w ofercie mamy również trawnik rolowany do zadarniania sportowych i rekreacyjnych terenów zielonych  oraz absolutną nowość – podlegającą recyklingowi matę z mchu na geowłókninie retencyjnej. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla znanych i cenionych przez naszych klientów mat rozchodnikowych. W przeciwieństwie do rozchodników mech lubi miejsca zacienione, gdzie wilgotność jest większa. Maty te nie powinny być więc montowane od strony nasłonecznionej, ponieważ nie da to pożądanego efektu, a wręcz przeciwnie, będzie odstraszać wyglądem. Mech nie jest uzupełnieniem roślinności dachowej. Może być jedynie dodatkiem na małych powierzchniach lub np. pod panelami fotowoltaicznymi. Podczas suchych dni mech zmienia kolor z zielonego na brązowy, urozmaicając w ten sposób wygląd pokrycia. Po nawodnieniu roślina odzyskuje pierwotną barwę. Dzięki wszechstronności zastosowania produkty mogą być montowane także na ścianach. Podczas instalacji należy jednak pamiętać o konieczności użycia specjalnego kleju.

MASZ PYTANIA?  CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
MASZ PYTANIA?
CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy w celu skontaktowania się i ustalenia wstępnej wyceny i kosztów realizacji.

Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
ZADZWOŃ DO NAS
ZADZWOŃ DO NAS
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do newslettera

Znajdź nas...
Leszno Dolne 35a
67-321 Leszno Górne