O firmie
Xero flor - trawniki i dachy zielone

O firmie Xero Flor

XERO FLOR jest jednym z największych w Polsce producentów trawników rolowanych oraz zielonych dachów. Nasza firma powstała z pasji do zieleni. Jesteśmy z Państwem już od 1996 roku i od samego początku swojej działalności staramy się robić wszystko, aby wyeksponować zieleń w zazwyczaj szarych i nudnych aglomeracjach miejskich. Nasze produkty pozwalają na umieszczenie roślinności nie tylko na ziemi, ale również na dachach. Jako producent starający się zaoferować swoim Klientom produkty możliwie najwyżej jakości w jak najatrakcyjniejszej cenie, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i wprowadzamy do naszego katalogu nowe rozwiązania, efektywniejsze i efektowniejsze od dotychczasowych. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz różnego rodzaju instytucji publicznych i prywatnych, takich jak szkoły, wspólnoty mieszkaniowe czy kluby sportowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Staramy się spełnić wymagania ilościowe wszystkich naszych klientów.

By móc prowadzić produkcję trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych na dużą skalę, potrzebowaliśmy odpowiednio obszernej przestrzeni. To, czego potrzebowaliśmy, znaleźliśmy w okolicach Szprotawy w województwie lubuskim. Odpowiedni rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu, a nie gdzie indziej. Przez szereg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększała się i tak w 2004 roku obszar upraw wzrósł z 65 do prawie 150 ha!

Informacje o firmie Xero Flor
Xero flor - zielone dachy

Wiedza i doświadczenie

Przez wiele lat działalności, dzięki staraniom naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, produkty Xero Flor stawały się coraz bardziej znane i rozpoznawane na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami. Atrakcyjność oferty, a przede wszystkim jakość produktów  Xero Flor przekonała wiele firm, nie tylko polskich, ale i zagranicznych do coraz szerszej współpracy z nami. W chwili obecnej prowadzimy stałą współpracę z wieloma przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy oraz Łotwy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów to zapraszamy do kontaktu.

Przejdź do działu