O firmie
Xero flor - trawniki i dachy zielone

O firmie Xero Flor

XERO FLOR jest jednym z największych w Polsce producentów trawników rolowanych oraz zielonych dachów. Nasza firma powstała z pasji do zieleni. Jesteśmy z Państwem już od 1996 roku i od samego początku swojej działalności staramy się robić wszystko, aby wyeksponować zieleń w zazwyczaj szarych i nudnych aglomeracjach miejskich. Nasze produkty pozwalają na umieszczenie roślinności nie tylko na ziemi, ale również na dachach. Jako producent starający się zaoferować swoim Klientom produkty możliwie najwyżej jakości w jak najatrakcyjniejszej cenie, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i wprowadzamy do naszego katalogu nowe rozwiązania, efektywniejsze i efektowniejsze od dotychczasowych. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz różnego rodzaju instytucji publicznych i prywatnych, takich jak szkoły, wspólnoty mieszkaniowe czy kluby sportowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Staramy się spełnić wymagania ilościowe wszystkich naszych klientów.

By móc prowadzić produkcję trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych na dużą skalę, potrzebowaliśmy odpowiednio obszernej przestrzeni. To, czego potrzebowaliśmy, znaleźliśmy w okolicach Szprotawy w województwie lubuskim. Odpowiedni rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu, a nie gdzie indziej. Przez szereg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększała się i tak w 2004 roku obszar upraw wzrósł z 65 do prawie 150 ha!

Informacje o firmie Xero Flor
Xero flor - zielone dachy

Wiedza i doświadczenie

Przez wiele lat działalności, dzięki staraniom naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, produkty Xero Flor stawały się coraz bardziej znane i rozpoznawane na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami. Atrakcyjność oferty, a przede wszystkim jakość produktów  Xero Flor przekonała wiele firm, nie tylko polskich, ale i zagranicznych do coraz szerszej współpracy z nami. W chwili obecnej prowadzimy stałą współpracę z wieloma przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy oraz Łotwy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów to zapraszamy do kontaktu.

Przejdź do działu
MASZ PYTANIA?  CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
MASZ PYTANIA?
CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy w celu skontaktowania się i ustalenia wstępnej wyceny i kosztów realizacji.

Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
ZADZWOŃ DO NAS
ZADZWOŃ DO NAS
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do newslettera

Znajdź nas...
Leszno Dolne 35a
67-321 Leszno Górne