Budowa i projektowanie dachów zielonych

Xero flor - trawniki i dachy zielone

Naszym klientom oferujemy pomoc przy budowie i projektowaniu dachów zielonych. Doradzamy, jak wykonać system sprawienie i zgodnie ze sztuką. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji projektów tego typu. Prowadzimy własne plantacje, dzięki czemu mamy dostęp do najlepszej roślinności stanowiącej podstawę każdej konstrukcji. Stale rozwijamy naszą wiedzę, bierzemy udział w licznych targach i wystawach, co przekłada się na poprawę kompetencji zatrudnionych u nas osób. Wszystko to sprawia, że gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oferowanych usług.

Co warto wiedzieć o budowie zielonego dachu?

Budowa zielonego dachu to projekt wymagający dużego zaangażowania oraz specjalistycznej wiedzy na temat struktury tego niestandardowego pokrycia. Zatrudnieni w naszej firmie wykwalifikowani specjaliści od wielu lat zajmują się podobnymi projektami, dzięki czemu są w stanie odpowiedzieć na indywidualne wymagania każdego klienta. Ekstensywne dachy zielone doskonale wchłaniają deszczówkę, co w obecnych czasach coraz mniejszych zasobów słodkiej wody w miastach jest niezwykle istotne. Za budową zielonego dachu przemawiają również względy czysto estetyczne. Taka konstrukcja doskonale prezentuje się w przestrzeni miejskiej. Stanowi świetny kontrast dla szarej i nieatrakcyjnej wizualnie zabudowy z betonu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań związanych z budową i projektowaniem dachów zielonych pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza. Zatrudnieni u nas pracownicy chętnie pomogą i rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości.

MASZ PYTANIA?  CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
MASZ PYTANIA?
CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy w celu skontaktowania się i ustalenia wstępnej wyceny i kosztów realizacji.

Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
ZADZWOŃ DO NAS
ZADZWOŃ DO NAS
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do newslettera

Znajdź nas...
Leszno Dolne 35a
67-321 Leszno Górne