25 lat XERO FLOR

To już 25 lat minęło odkąd rozpoczęliśmy produkcję pierwszych trawników rolowanych i mat rozchodnikowych w Polsce! Chociaż początek marki Xero Flor sięga roku 1972 w Niemczech - wtedy to powstał pierwszy dach zielony na zamówienie NATO. Do tej historii będziemy jeszcze wracać, ponieważ jest także naszą historią.

Dziś możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami w Polsce i Europie. To dzięki nim funkcjonujemy i możemy się dalej rozwijać. Dziękujemy z okazane nam zaufanie, czasami za wybaczenie uchybień, za przekazanie Waszych doświadczeń z naszymi produktami.

Firma to nie tylko produkt i maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Przez ćwierć wieku współpracowało z nami i obecnie współpracuje wiele wspaniałych osób. To ich praca, doświadczenie i zaangażowanie ukształtowały nas i nadal wpływają na dalszy rozwój firmy.

Z okazji naszej 25 rocznicy funkcjonowania Firmy Xero Flor w Polsce dziękujemy naszym klientom, dostawcom i pracownikom za zaufanie, za lata współpracy, za okazane zrozumienie i wytrwałość. Życzymy Wam wielu dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych, spełnienia marzeń i realizacji założonych celów… I oczywiście zapraszamy do współpracy na kolejne 25 lat

IMG 0510

Artykuły powiązane
Jak kosić trawnik z rolki?
Jak kosić trawnik z rolki?
Fakty i mity na temat trawników z rolki
Fakty i mity na temat trawników z rolki