Trawniki i zielone dachy - Blog Xero Flor

Xero flor - trawniki i dachy zielone

25 lat XERO FLOR

To już 25 lat minęło odkąd rozpoczęliśmy produkcję pierwszych trawników rolowanych i mat rozchodnikowych w Polsce! Chociaż początek marki Xero Flor sięga roku 1972 w Niemczech - wtedy to powstał pierwszy dach zielony na zamówienie NATO. Do tej historii będziemy jeszcze wracać, ponieważ jest także naszą historią.

Dziś możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami w Polsce i Europie. To dzięki nim funkcjonujemy i możemy się dalej rozwijać. Dziękujemy z okazane nam zaufanie, czasami za wybaczenie uchybień, za przekazanie Waszych doświadczeń z naszymi produktami.

Firma to nie tylko produkt i maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Przez ćwierć wieku współpracowało z nami i obecnie współpracuje wiele wspaniałych osób. To ich praca, doświadczenie i zaangażowanie ukształtowały nas i nadal wpływają na dalszy rozwój firmy.

Z okazji naszej 25 rocznicy funkcjonowania Firmy Xero Flor w Polsce dziękujemy naszym klientom, dostawcom i pracownikom za zaufanie, za lata współpracy, za okazane zrozumienie i wytrwałość. Życzymy Wam wielu dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych, spełnienia marzeń i realizacji założonych celów… I oczywiście zapraszamy do współpracy na kolejne 25 lat

IMG 0510

Artykuły powiązane
Jak kosić trawnik z rolki?
Jak kosić trawnik z rolki?
Fakty i mity na temat trawników z rolki
Fakty i mity na temat trawników z rolki
MASZ PYTANIA?  CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
MASZ PYTANIA?
CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy w celu skontaktowania się i ustalenia wstępnej wyceny i kosztów realizacji.

Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
ZADZWOŃ DO NAS
ZADZWOŃ DO NAS
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do newslettera

Znajdź nas...
Leszno Dolne 35a
67-321 Leszno Górne