Trawniki i zielone dachy - Blog Xero Flor

Xero flor - trawniki i dachy zielone

Rodzaje trawników w rolkach

Trawa w rolce to idealna opcja dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się pięknym i równym „zielonym dywanem”, ale nie mają czasu na wysiewanie oraz pielęgnację tradycyjnego trawnika.
Jednak decydując się na montaż trawy rolowanej przede wszystkim powinniśmy zastanowić się nad jej przeznaczeniem, co z pewnością ułatwi nam wybór odpowiedniego rodzaju darni oraz zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom naszego trawnika.

Jeśli szukasz trawnika do przydomowego ogrodu, polecamy uniwersalny trawnik rolowany XF 402, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale przede wszystkim jest bardzo prosty w utrzymaniu. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym, zielonym ogrodem bez konieczności poświęcania mu dużej uwagi.
Wybierając rodzaj darni, zastanówmy się nad tym, czy trawnik będzie często i intensywnie użytkowany. Jeżeli tak, w tym wypadku dobrą opcją będzie wybór sportowego trawnika XF 401, który rekomendowany jest do użytkowania na boiskach. Specjalne podłoże oraz dokładna selekcja odmian trawy umożliwiają korzystanie z darni również na obiektach sportowych z podgrzewaną płytą.
Natomiast jeśli potrzebujesz skutecznej ochrony przed erozją gleb, powinieneś wybrać trawnik XF 403, który przeznaczony jest do zadarniania terenów trudnych i zdegradowanych.

Artykuły powiązane
Jak kosić trawnik z rolki?
Jak kosić trawnik z rolki?
Fakty i mity na temat trawników z rolki
Fakty i mity na temat trawników z rolki
MASZ PYTANIA?  CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
MASZ PYTANIA?
CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy w celu skontaktowania się i ustalenia wstępnej wyceny i kosztów realizacji.

Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
Proszę uzupełnić wymagane pole.
ZADZWOŃ DO NAS
ZADZWOŃ DO NAS
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do newslettera

Znajdź nas...
Leszno Dolne 35a
67-321 Leszno Górne