Targi Budma 2018

W dniach 30.01.-02.02.2018 w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. Targi przeznaczone są dla handlowców, architektów, wykonawców oraz inwestorów z branży budowlanej. Co roku odwiedza je ponad 40 tysięcy osób. Wśród grona profesjonalistów na Targach pojawiła się także firma Xero Flor, oferująca między innymi zielone dachy.

Budma. Dlaczego warto?

Targi Budma umożliwiają spotkania biznesowe, kontraktacje i rozmowy handlowe pomiędzy przedstawicielami najbardziej liczących się firm z sektora budowalnego. To także spotkania z gwiazdami architektury i możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań architektonicznych o unikatowym designie. Na Targach prezentowane są nowe osiągnięcia z zakresu montażu, mocowań czy innowacyjne narzędzia. Inwestorzy podczas wykładów mogą dowiedzieć się czegoś więcej o wymogach legislacyjnych, dobrych praktykach w branży  i ekonomicznych rozwiązaniach w budownictwie. Ponad połowę gości Budmy stanowią osoby z kadry zarządzającej firm lub te, które mają realny wpływ na decyzje zakupowe. To wszystko sprawia, że prezentacja oferty przedsiębiorstwa podczas imprezy może zaowocować nowymi, ciekawymi ofertami współpracy, a dany produkt staje się lepiej znany wśród fachowców z branży.

Zielone dachy

Na targach nie mogło zabraknąć stoiska Xero Flor, na którym goście imprezy mogli dowiedzieć się wszystkiego o zielonych dachach oraz trawnikach z rolki. Zielone dachy cieszą się coraz większą popularnością zarówno w projektach domów jednorodzinnych, jak i nowoczesnych biurowców. Z roku na rok osób zainteresowanych zielonymi dachami przybywa, co wyraźnie widać po liczbie osób odwiedzających stanowisko. Goście na własne oczy mogli zobaczyć, jak wygląda fragment zielonego dachu, a specjaliści z Xero Flor tłumaczyli jak jest on zbudowany, w jaki sposób dobiera się warstwy, dlaczego ważne jest poprawne założenie zielonego dachu i w jaki sposób należy go pielęgnować. Dla Xero Flor targi zaowocowały nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych, które z pewnością przerodzą się w udaną współpracę.

przejdź do działu

Dla nas najważniejsza jest jakość.
Od ponad 20 lat rozwijamy się razem