O FIRMIE XERO FLOR

Xero Flor jest jednym z największych w Polsce producentów trawy w rolkach oraz zielonych dachów. Nasza firma powstała z pasji do zieleni. Jesteśmy z Państwem już od 1996 roku i od samego początku swojej działalności staramy się robić wszystko, aby wyeksponować zieleń w zazwyczaj szarych i nudnych aglomeracjach miejskich. Nasze produkty pozwalają na umieszczenie roślinności nie tylko na ziemi, ale również na dachach. Jako producent starający się zaoferować swoim Klientom produkty możliwie najwyżej jakości w jak najatrakcyjniejszej cenie, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i wprowadzamy do naszego katalogu nowe rozwiązania, efektywniejsze i efektowniejsze od dotychczasowych. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz różnego rodzaju instytucji publicznych i prywatnych, takich jak szkoły, wspólnoty mieszkaniowe czy kluby sportowe.

By móc prowadzić produkcję trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych na dużą skalę, potrzebowaliśmy odpowiednio obszernej przestrzeni. To, czego potrzebowaliśmy, znaleźliśmy w okolicach Szprotawy w województwie lubuskim. Odpowiedni rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu, a nie gdzie indziej. Przez szereg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększała się i tak w 2004 roku obszar upraw wzrósł z 65 do prawie 250 ha!

 

 

informacje o Xero Flor
Producent trawy z rolki i zielonych dachów

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Przez wiele lat działalności, dzięki staraniom naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, produkty Xero Flor stawały się coraz bardziej znane i rozpoznawane na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami. O atrakcyjności oferty spółki Xero Flor – związanej z produkcją trawników rolowanych oraz zielonych dachów – przekonało się wiele firm, nie tylko polskich, ale i zagranicznych. W chwili obecnej prowadzimy stałą współpracę z wieloma przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy oraz Łotwy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do kontaktu.

przejdź do działu

Dla nas najważniejsza jest jakość.
Od ponad 20 lat rozwijamy się razem