Producent trawy z rolki i dachów zielonych

Firma Xero Flor jest jednym z największych w Polsce producentów trawy w rolkach oraz zielonych dachów. Nasza firma powstała z pasji do zieleni. Jesteśmy z Państwem już od 1996 roku i od samego początku swojej działalności staramy się robić wszystko, aby wyeksponować zieleń w zazwyczaj szarych i nudnych aglomeracjach miejskich. Nasze produkty pozwalają na umieszczenie roślinności nie tylko na ziemi, ale również na dachach. Jako producent trawy rolowanej nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę, aby oferować naszym Klientom najwyższej jakości produkty.

Do produkcji wykonywanych przez nas trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych potrzebowaliśmy odpowiednio dużej przestrzeni. To czego potrzebowaliśmy znaleźliśmy w okolicach Szprotawy w województwie lubuskim. Odpowiedni rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu, a nie gdzie indziej. Przez szereg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększała się i tak w 2004 roku obszar upraw wzrósł z 65 do prawie 250 ha!

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz różnego rodzaju instytucji publicznych i prywatnych, takich jak szkoły, wspólnoty mieszkaniowe czy kluby sportowe.

 

 

informacje o Xero Flor
Producent trawy z rolki i zielonych dachów

Producent trawy z rolki i zielonych dachów – najwyższy standard usług

Przez wiele lat działalności, dzięki staraniom naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, produkty Xero Flor stawały się coraz bardziej znane i rozpoznawane na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami. O atrakcyjności oferty spółki Xero Flor – związanej z produkcją trawników rolowanych oraz systemem zielonych dachów przekonało się wiele, nie tylko polskich, ale i zagranicznych firm. Obecni stale współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy oraz Łotwy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

przejdź do działu

Dla nas najważniejsza jest jakość.
Od ponad 20 lat rozwijamy się razem